Een spannende overwinning op de Natural & Organic Show Europe 2024

Spiced Gingerbread natural deodorant spray with its award for best vegan beauty product

We zijn net terug van de Natural & Organic Show Europe 2024, bruisend van opwinding. Het waren een paar dagen vol leuke gesprekken, nieuwe vrienden en een speciale prijs voor ons team!

Een grote overwinning vieren

We zijn blij om aan te kondigen dat onze hervulbare spraydeodorant met gekruide peperkoek de prijs voor beste nieuwe veganistische product heeft gewonnen tijdens de Natural Beauty Innovation Awards! Vorig jaar viel onze Sweet Strawberry Refillable Roll On ook in de prijzen. Iedereen op ons kantoor kon het vieren door de prijs van dichtbij te bekijken.

Oude vrienden ontmoeten en nieuwe maken

De expo gaf ons een fantastische kans om veel nieuwe gezichten te ontmoeten en oude vrienden te ontmoeten. We spraken met retailers die geïnteresseerd zijn in onze dierproefvrije deodorants, distributeurs, influencers die kunnen helpen de boodschap over ons natuurlijke merk te verspreiden, en beoefenaars die veel weten over wat klanten nodig hebben. Het was geweldig om enkele van onze oude klanten en leveranciers persoonlijk te zien, sommigen voor het eerst buiten de e-mails om!

Nieuwe ideeën ontdekken en de onze delen

De expo bruiste van de creativiteit. Het was inspirerend om zoveel toegewijde natuurlijke en biologische merken te zien. Ons team liet graag ons brede assortiment deodorants zien, dat nu meer dan 60 verschillende producten omvat, zoals sprays, kristallen, sticks, roll-ons en balsems, inclusief varianten met een plasticvrije verpakking. Mensen waren onder de indruk van hoeveel we zijn gegroeid sinds onze originele kristallen deodorant .

Een succesvolle nieuwe geur

We introduceerden tijdens de show een nieuwe geur, Clary Sage & Mint . Het is gemaakt met natuurlijke botanische aroma's en essentiële oliën, en mensen vonden het heerlijk hoe fris het rook. We zijn trots op onze verscheidenheid aan geuren, allemaal gemaakt van natuurlijke ingrediënten die ervoor zorgen dat je heerlijk ruikt en je goed voelt.

Een foto van onze navulbare natuurlijke deodorantspray en roll-on Clary Sage and Mint

COSMOS Natural-certificering begrijpen

Bij Salt of the Earth streven we ernaar om ingrediënten van 100% natuurlijke oorsprong te gebruiken. Onze COSMOS Natural-certificering laat zien dat onze producten, inclusief grondstoffen als aloë vera en sheaboter, voldoen aan strenge milieu- en ethische normen. Deze certificering garandeert dat we hernieuwbare bronnen gebruiken en milieuvriendelijke processen volgen zonder dierproeven. Wij vinden het belangrijk dat onze klanten weten dat ze producten gebruiken die goed zijn voor zowel hun gezondheid als de planeet. Het was geweldig om de kans te krijgen om deel te nemen aan een vraag-en-antwoordpanel met de Soil Association op het belangrijkste schoonheidspodium.

De buzz van de Expo

De positieve feedback van de expo was ongelooflijk motiverend. Er is veel liefde voor onze natuurlijke deodorants. Dit stimuleert ons om te blijven verbeteren en innoveren.

Stralende sterren op de show

Ons team was geweldig op de beurs. Hun passie en kennis vielen op en hielpen het evenement tot een groot succes te maken. Hun harde werk drijft ons merk vooruit en zet deze kansen om in triomfen.

Duik in onze bekroonde producteigenschappen

Onze Spiced Gingerbread hervulbare spraydeodorant is gemaakt met 100% natuurlijke ingrediënten. Het is effectief en met zorg voor het milieu gemaakt, dankzij onze hervulbare verpakkingen die plasticafval helpen verminderen.

Kijkend naar de toekomst

Met het succes van dit jaar zijn we verheugd om volgend jaar terug te keren met nog meer innovatieve en milieuvriendelijke producten. Ons doel is om hoogwaardige, milieuvriendelijke, navulbare deodorantopties te blijven bieden aan mensen die zich zorgen maken over hun impact op de wereld.

Een hartelijke dank

Hartelijk dank aan iedereen die met ons aanwezig was op de expo. Of u nu bij onze stand langskwam, ons feedback gaf of dit bericht aan het lezen bent: wij waarderen uw steun. Jouw enthousiasme inspireert ons elke dag om de grenzen van natuurlijke persoonlijke verzorging te verleggen.

Bedankt dat je deel uitmaakt van onze reis. We zijn blij dat we een positieve impact kunnen blijven maken in de wereld van natuurlijke schoonheid.

Als u een detailhandelaar bent en op zoek bent naar een nieuw assortiment natuurlijke deodorants, kijk dan eens op onze groothandelspagina .

0 reacties

laat een reactie achter

Let op, opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd