We vieren de 40e verjaardag van onze MD Thomas met een hilarisch ongelukje!

Thomas our MD with his kids size 10 hockey shirt

Hier bij Salt of the Earth vieren we graag speciale gelegenheden met een beetje plezier en gelach. Onlangs vierden we de 40e verjaardag van onze Managing Director Thomas en laten we zeggen: het was een feest om nooit te vergeten!

De verjaardagsverrassing

Thomas, die 1,80 meter lang is, is een fervent ijshockeyspeler. Daarom dachten we dat een op maat gemaakt ijshockeyshirt, compleet met ons Salt of the Earth-logo, het perfecte cadeau voor hem zou zijn. Maar door een hilarische verwarring bestelden we uiteindelijk een kindermaat 10! Je kunt je onze verbazing voorstellen – en die van Thomas – toen het kleine shirtje arriveerde.

We konden het niet laten om de grappige uitkomst te delen. Bekijk deze foto van Thomas met het shirt op onze Instagram-pagina.

De kers op de taart

Het plezier hield daar niet op. We hadden verschillende verzoeken aan Thomas om het kleine shirt te passen, en omdat hij een goede sport is, deed Thomas dat graag. Hij trok zelfs zijn volledige ijshockeyuitrusting aan voor de uitdaging. Het resultaat was ronduit hilarisch: Thomas kon het shirt nauwelijks over zijn hoofd krijgen!

Je kunt de hele aflevering bekijken in deze TikTok-video.

@saltoftheearthdeodorant

En hier is onze arts, Thomas, die zich volledig inzet om zijn shirt aan te krijgen... in de verkeerde maat! 😂 Hij is helemaal uitgerust met zijn hockeyuitrusting en zelfs zijn schaatsen! 🏒⛸️ Over toewijding gesproken! 💪 #saltoftheearthdeodorant #naturaldeodorant #naturaldeodorantthatworks #birthdayfail

♬ Grappige video "Carmen Prelude" Zwakte regelen (836530) - yo suzuki (akisai)
Het is een geweldige herinnering dat zelfs in de meest serieuze werkomgevingen een beetje humor en luchthartigheid een groot verschil kunnen maken.

Achter de schermen: hoe het gebeurde

Het begon allemaal met de beste bedoelingen. Ons team wilde Thomas verrassen met een cadeau dat zijn passie voor ijshockey weerspiegelde. In de haast van de verjaardagsvoorbereidingen leidde een klein foutje echter tot een gigantische lach. "We wilden iets speciaals voor Thomas, en wat is er beter dan een gepersonaliseerd ijshockeyshirt? Maar toen het arriveerde, beseften we dat het beter geschikt was voor een 10-jarige!" zei Sara.

Reacties van medewerkers

De reacties van het team waren onbetaalbaar. "Ik kon niet stoppen met lachen toen ik Thomas dat kleine shirtje zag vasthouden", herinnert onze marketingcoördinator zich. "En toen hij het daadwerkelijk met zijn volledige uitrusting probeerde, was het komediegoud!"

Het plezier omarmen bij Salt of the Earth

Bij Salt of the Earth geloven we in het combineren van hard werken met plezier. De kameraadschap en het gevoel voor humor van ons team maken deel uit van wat onze werkplek zo speciaal maakt. Thomas' verjaardagsongeval heeft ons allemaal flink gelachen en ons nog dichter bij elkaar gebracht.

Dus op nog veel meer verjaardagen, gelach en gedenkwaardige momenten bij Salt of the Earth. Gefeliciteerd met je 40e, Thomas! Moge je toekomst gevuld zijn met vreugde, succes en perfect passende shirts!

Doe mee met het plezier

Wij delen onze momenten achter de schermen graag met u, onze gewaardeerde klanten en supporters. Zorg ervoor dat je ons volgt op Instagram voor meer updates, leuke verhalen en een kijkje in ons dagelijks leven hier bij Salt of the Earth. Heb jij een grappig cadeau-verhaal? Deel het met ons in de reacties hieronder!

0 reacties

laat een reactie achter

Let op, opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd